האתר מוצג בצורה מיטבית בדפדפן כרום ופיירפוקס להורדת דפדפן \"כרום\" לחץ

PageLines- -1.png

כולנו מייחלים לעולם טוב יותר.

לבניין המקדש, בית מלכות ה' – תקדם ביאת משיח. קודם להתגלותו– צריכה להתחדש הנבואה. הנביאים צריכים מנגנים כשרים וקדושים יודעי נגן, כנגן המנגנים (ע' שמואל א'ט"ז, ומל"ב ג' ט"ו) שמגלים את רוח הקדושה של היהודי.

כדי שיהיו כמה שיותר כאלה – דרוש ציבור שיחפש ויבקש את המנגנים שמקדמים את הבריאה אל תכליתה. וזה כבר כן תלוי בך.

מכיוון שהשירה והניגון נובעים מכוחותיה הנסתרים של הנפש: הרצון והתענוג (השוכן בכח המדמה), ושם גם הם משפיעים, הרי שהם למעשה ראי מדרגת הקירבה האמיתית לבורא עולם. מעט מאוד הדרכה קיימת וניתנת בדורנו כיצד ניתן להסיר רצונות ודמיונות של פיזור וקלקול וכיצד להתחבר ולהזדהות עם רצונות וציורי-מדמה קדושים, שמחברים לתענוג שבקדושה, לקשר עם הנשמה. את הכיוון לשם נותן הספר הזה.

מי שרוצה להתחבר לשורש ולתקן משם – מוזמן להצטרף בשמחה. (מתוך ההסכמות של הרבנים שליט"א):

הרב דניאל הכהן סטבסקי: 'הספר הזה צריך להיות בכל בית יהודי"

הרב שמואל אליהו: "מבורך…שמקשר אותנו אל הגאולה, אל התוכן הפנימי של בית המקדש…"

הרב מיכי יוספי: "משנה סדורה בעניין הניגון דקדושה והשפעותיו המופלאות לטובה…ספר זה הוא המחאה של שלמה המלך והצבת הדעת מהי הדרך המתוקנת העולה בית א-ל"

הרב דוד מאיר דרוקמן: "מן הראוי להפיץ, בעיקר בין בני הנוער, את הספר החשוב הזה"

הרב שלום ארוש: "הספר החשוב והיקר…דברים נפלאים…זיכוי הרבים נפלא מאוד…"

הרב שמואל שטרן: "עלינו להחזיק טיבותא למחבר שלקח על עצמו משימה כה כבדה וקשה – להחזיר לדורנו את הניגון האמיתי, שעל-ידי זה תבוא הגאולה השלמה…דברי יושר ואמת שיכנסו ללבות אחינו בני ישראל"

הרב אליהו גודלבסקי: " שמח ליבי על הרגשה של לב יהודי מדורות קודמים שיודעים להבחין בין ניגון לניגון…יהי חלקי עמך …והספר הלז יפוץ בכל בתי ישראל בכל קצווי תבל אמן"

הרב עופר-שלמה גיסין: "שמחתי מאוד … והתפעלתי ניכר שאתה לא רק נאה דורש אלא גם נאה מקיים…ניסיון מרשים לנסח את תורת הניגון היהודי הכשר בדורנו, על צרכיו המיוחדים ולהציע תשובות".

הרב משה ארמוני: "הדברים נפלאים ומדברים בעד עצמם…נדבך חשוב בגאולת עם ישראל…"

הרב דב ליאור: "נושא בתורת ישראל שהיה מוזנח אלפי שנים, ישר כוחו של המחבר שפועל למען השגת מטרה קדושה זו…שיפוצו מעיינותיו חוצה".

הרב יצחק רצאבי: "ישמח ליבי ויגל כבודי…. איש חיל ורב פעלים… ספר אמרי שפר… כן ירבה וכן יפרוץ"

Tagged with →  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>