האתר מוצג בצורה מיטבית בדפדפן כרום ופיירפוקס להורדת דפדפן \"כרום\" לחץ

הגיע בדוא"ל:

בס"ד עבדו את ה' בשמחה!

לגיא.

שלום, קוראים לי לאה ואני בת 16 מ…, אתמל הלכנו כל השכבה של האולפנית ב… לירושלים, לערב התעוררות. את האמת שלא רציתי בכלל ללכת, בגלל שאני לא מרגישה מחוברת עם החברות שלי, ידעתי שחלק יקחו הכל בצחוק, ולא בגלל שהם לא טובות, אלא בגלל שהם חיות אחרת. אני למדתי באולפנת בנוב, במקרה הגעתי לשם, אבל בעצם אין מקרה בעולם כי מקרה זה בעצם רק מה'… ושמה כל כך התחזקתי, וכמו שאמרת אתמל בשיחה הרגשתי את השם! הנשמה עולה למעלה.. ואתה מרגיש התחברות ענקית לה' יתברך!! ואתה רוצה לקיים את המצוות וללכת בדרכיו כי זה מה שעושה לך טוב!!! תחושת סיפוק, ועונג. אני כותבת לך את זה והנשמה שלי בפנים צועקת ובוכה! אני חטאתי הרבה, נפלתי הרבה, אבל עכשיו אני רוצה לקום! כי אני אוהבת את ה' יתברך כל כך… ואני יודעת שהוא המלך! וזוהי האמת… ובעזרת ה' אני מקווה לחזור לנוב עוד מעט.. זה בהתליכים.

וכמו שאמרת אתמל הבית ספר שלנו הוא בית חרושת לציונים, הרבה לימודים הרבה ציונים.. הכי חשוב הציונים שלך, במקום שיהיה אכפת לך מהאישיות שלך! מהנשמה שלך! במקום שתעבוד אליה שזה מה שחשוב… ושם לא אכפת להם מהנשמה אלא רק מהציונים שלך.

אבל אתמל בשיחה שלך, ראיתי כמה צדיקות יש בבית ספר שלי, שלא ידעתי שלא חשבתי אפילו.

כמה הנשמה שלהן צועקת!! צועקת!!! והם בכו!!! והם לא מבינות למההה…. כי כל הדברים שאמרת ועברת זה מעורר.. את הנשמה שלהן, הכל כך צדיקה וטהורה שרוצה את הקירבה של ה'!! וכל כך שמחתי!! איזו מצווה עשית! איזה מצווה אתה עושה!!

חברה שלי אחת מבר אילן, נורא טובה תמיד אומרת לי איזה דוסה.. והיא בכלל לא שומרת נגיעה וכל הדברים שמאמין פעיל עושה (: ועכשיו! באמת! אמרתי לה… אני רוצה לעבוד את ה' יתברך!! כי זוהי האמת!! והוא המלך!! ואת יכולה לבחור איפה לקפוץ לי (תוך הסתכלות על הנעליים שלה.. ) :)

אבל אותו חברה בכותל באה אליי אחרי שיצאה מהכותל.. והתחילה לבכות… ממש לבכות… חיבקתי אותה ושאלתי אותה.. מה קרה לך!!! והיא אמרה, אני לא יודעת, אני פשוט הלכתי לגעת בקיר של הכותל ופשוט התחלתי לבכות, ושמחתי!! כמה נשמה גדולה היא!! כמה הנשמה שלה צעקה לה'… שרע לה! שכל הדברים שהיא עושה לא טובים לה.. והיא מחפשת את קירבת ה'.. אבל היא אפילו לא יודעת את זה!!!! לא מודעת לזהה…. ואני אמרתי לה את זה, והיא אמרה.. ברור… שמשהו בי רוצה את זה… כל כך שמחתי!!! אתמל היה מדהים מכל הבחינות!!!! וקניתי שלושה דיסקים שלך גם.. ונתתי לה את מגע הקסם!!!

אתה צדיק! באמת… כל כך תרמת אתמל…. גם לי… ואני מרגישה כל כך התחברות לה' כרגע…. ואני מאושרת שאני שומעת את הדיסקים שלך…..

אגב, ראיתי גם בדיסק שלך שכתוב הזולה של חצרוני.. אתה קשור לשם? אני הולכת לשם, ואני יוצאת משם באורות משיחות עם המדריכה שמה.. והרב פנחס שהוא צדיקק פעם בא אליי ואמר לי שהוא רואה עצב בעיניים שלי ודיבר ופשוט הם כל כך עושים עבודת ה'! וגם אני רוצה להיות ככה… אבל כמובן שיש לי עוד תהליך ארוך לעשות… כי אני נופלת בקלות ונכשלת… לכן אני צריכה כל כך להיות בנוב.

שיהיה לך שבת שלום!! ותודה ענקית!!

ה' הוא המלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לאה.

Tagged with →  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>