האתר מוצג בצורה מיטבית בדפדפן כרום ופיירפוקס להורדת דפדפן \"כרום\" לחץ

נגינה לנשמה:

אנחנו מציעים לך את "ניגונים של תשובה" ו"ניגונים של לב חדש".

ואם תעבוד עם זה נכון זה יטהר לך את המחשבות, יקדש לך את החלומות, יעזור לך להבין את הלימוד יותר טוב, הכלים המתפללים יפתחו לך ערוצים נשמתיים לתענוג יותר מבורר ומזוכך בקדושה.

מומלץ מאוד מנסיון של המונים להשמיעם גם לעוברים ברחם, לנשים בהריון, להרגיע תינוקות ולהרדים ילדים – בשביל רוגע של קדושה, וכרווח לטווח ארוך התענוג מניגונים בתקופת הילדות – יוליד הזדהות ומדמה של קדושה כשהם יתבגרו.

גם בבית כשאצל מישהו בבית מתעורר הכעס – הניגונים משדרים תדרים של רוגע, ואה, כן, גם כשחפצים לקרב מישהו לקדושה, לדעת הצדיק, וכרגע יש לו פחד התנגדות לקבל קדושת אמת, מומלץ – ופועל – לקנות לו מתנה את הניגונים – הם ילבישו לו על הנשמה משיכה לקדושה ב"כביש עוקף שכל".

ב"ה אלפים כבר עובדים עם זה – כדאי גם לך.

שירה ונגינה לעורר את הרוח הטובה:

יש לנו להציע לך את ”דיבור של תשובה“ (לפנימיות הלב), ”לב חדש“ (לגובה הלב), ו“ניגון עדין“ (לרוחב הלב). איך משתמשים בהם?

קח את התקליטור לשדה, ליער, או לחדר. כבה את הנייד, שים את השירים, ותנסה לזהות איך קוראים לרצון ולרגש שהשירה, הנגינה והשירים מעוררים בלבך (אהבה – שמחה-רוגע-בטחון-השתוקקות-געגוע-כיסופים), תיזהר לא ליפול לפרשנות חיצונית מנתחת על המציאות ("יפה-טוב-נהניתי-התחברתי-יישר כויח-איכותי-מקצועי ודומיהם, כי ה' רוצה את הלב שלנו ולא ביקורת עיתונות) שהיא אכן נכונה אך מרחיקה אותך מהתכלית.

ואז כשאתה מזהה איך קוראים לרגש שמתעורר ("מצב הרוח" החדש שלך) – תשתמש בשירים כמקפצה לנביעה של דיבורים חדשים לבורא עולם, תקשיב לשירים עם "לב שומע" ותרגיש איך הוא נפתח, איך מולקולות הרגש מסתדרות מחדש נכון, ויוצא בכי מטהר ומנקה-לב, צעקה משחררת, והרגשת אהבה שמתפשטת בגוף ומגלה בך את מה שהיה שם כל הזמן וכ"כ רצה להתגלות…ופתאום ייצא שטף של דיבורים לה' בהבעה נפלה ותענוג של לב שמרגיש אחד עם האחד… הם גם יהיו לך לעזר להתנקות מכעסים, לעבודה על מידות, ופתאום תרגיש מבפנים שלא רק מילותיך מתחדשות כי אם גם הניגון שבו אתה מבטאם יוצא רך יותר, מוהרנ"ת מלמד שיש הבדל בין הקול לדיבור וצריך ללמוד לחבר בין שניהם ע"י ניגון דקדושה, ממקום אמיתי

וכשאתה תעבור את הבירור הפנימי הזה ברוח, בהרגש של הקדושה –תראה שגם תהיה לך יותר הקרנה של קדושה על הילדים, כי הילדים שמים לב מה נותן תענוג להורים – מזדהים ומחקים… תזכור שיותר מהמילים הנאמרות ("ההתחברות"), פועלים יותר הניגון – המנגן – והנגינה (שיוצרים "הזדהות" שאותה חייבים להרגיש – כי אחרת זה פשוט לא עובר).

 

שירה ונגינה לרוח הטובה שבנפש:

כדי לטהר את הדמים יש לנו להציע לך את "ישמח לב", "מסע אל התיקון הכללי", ו"השעון המעורר", והעבודה היא כך:

מכיוון שדמים עכורים ל"ע הם תולדה של עצבות ושל ההחטאות שלנו, ומכיוון שהגוף הוא כלי שחייבים להפעילו לקדושה, אחרת נתפסות בו כל מיני שטויות שמגיעות מישמעאל או מצרות הברית, ומכיוון ש"מזיעה דקדושה נעשה שמחה" (לק"מ תניינא ו'), אז כשתחוש שהס"א מנסה להאחז בך ברגליים, ברח לאיזה חדר, נעל הדלת, הגף החלונות, ותאפשר לשירים המקפיצים לשדר לגופך רוח טובה, אל תפריע לגוף לרקד לה', להקדיש לו את איבריך בריקוד (כן כמו דוד המלך נשיא לנו לעולם, שפיזז וכרכר לפני ה' ולימדנו איך עובד ה' משתחרר מכבדות.

ואז תרגיש שהכבדות נופלת, איך העוונות מתקלפים, השמחה עולה, הרי מה משמעות הפועל "לרקד" בלשון המשנה? להקפיץ כדי להפיל את הפסולת, לא? ועכשיו כשאתה רגוע – אפשר לדבר איתך לעניין…

מי שישתמש בכלי הריקוד בחינוך ילדים גם יראה ברכה בתחום זה בעז"ה שהרי ילד זקוק להורים שיודעים להיות שמחים ומהווים דוגמא לעבודת ה' בחדווה – וכשהוא גדל הוא מזדהה עם מה שאבא אוהב ולא עם מה שהרחוב מציף, וגם אם הם כבר נחשפו לקצב הטומאתי והתלהבות היצר של של מלכות דקליפה, אם הבית ישדר שיש לו קו מבורר ותענוג דקדושה לנפש, ויתן לו חוויות מכך, אז כשהם ירצו לבחור מעצמם בקדושה – יהיה להם לאיפה לחזור– כי בבית הם שמעו נגינה דקדושה של אמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *